بلاگ

مشاوره رایگان وکیل ملکی/خدمات وکیل ملکی شامل چه مواردی است؟

وکیل دعاوی تضمینی

مشاوره رایگان وکیل ملکی موضوعی است که در جستجوی افراد دیده می شود و اینکه تا چه حد درست است در این مقاله توضیح خواهیم داد. احتمالا تا امروز اسم وکیل متخصص ملکی به گوشتان خورده است. در تعریف وکیل ملکی بادید بگوییم کسی است که درس وکالت خوانده و در مورد انجام امور ملکی متخصص است.

این وکیل با دانش و اشرافی که روی مسائل ملکی دارد، از توانایی رفع مشکلات حقوقی ملکی برخوردار بوده و می‌تواند مشاوره حقوقی ارائه دهد. اهمیت داشتن وکیل ملکی در شهرهای بزرگی مانند تهران که از آنها به عنوان وکیل ملکی تهران یاد می‌شود، با توجه به حجم زیاد پرونده‌ها و پیچیدگی‌هایی که دارند، چندین برابر می‌شود.

خدمات وکیل ملکی شامل چه مواردی است؟

قبلا وکیل دعاوی ملکی آنطور که امروز است، وجود نداشت. افراد در امور معاملات ملکی خود چنانچه دچار مشکل می‌شدند و یا مورد کلاهبرداری و سوءاستفاده قرار می‌گرفتند، به وکیل مراجعه می‌کردند. وکیل نیز با مراجعه به قوانین ملکی و مقررات مدنی و به استناد مستندات موجود اقامه دعوی کرده و از حق موکل خود دفاع می‌کرد.

حتی برای پرداخت هزینه وکیل ملکی نیز آشنایی با وظایف آن ها لازم است. اینجاست که مشاوره رایگان وکیل ملکی کارگشاست. معمولا موسسات معتبری مثل گروه وکلای صبا جلسه ای برای مشاوره و راهنمایی به موکلین اختصاص می دهند تا بتوانند وارد مسیر درستی شوند.

با گذشت زمان و با ایجاد انواع شگردهای کلاهبرداری و سوءاستفاده‌های صورت گرفته در خرید و فروش املاک، ضرورت وجود فردی متخصص و حقوقدان در امور ملکی بیشتر نمود کرد. بهترین وکیل متخصص ملکی در واقع همان وکیل پایه یک دادگستری است که به صورت تخصصی در زمینه املاک فعالیت می‌کند.

مواجهه با انواع پرونده‌های ملکی و کسب تجربه در این زمینه، وکیل دعاوی ملکی را فردی خبره و متخصص می‌کند. در ادامه به بررسی انواع دعاوی ملکی خواهیم پرداخت.

خدمات وکیل ملکی

خدمات وکیل ملکی شامل چه مواردی است؟

انواع دعاوی ملکی

خدمات مشاوره حقوقی و اقامه دعوی توسط وکیل دعاوی ملکی بسیار گسترده است. با مشاوره رایگان وکیل ملکی می توانید مشخص کنید پرونده شما از کدام نوع است. دعاوی ملکی به دو دسته دعاوی ملکی حقوقی و دعاوی ملکی کیفری تقسیم می‌شوند.

  • دعاوی ملکی حقوقی

دعاوی ملکی حقوقی اختلافاتی اند که در اثر عدم آگاهی از قوانین ، سهل‌انگاری و نادیده گرفتن آنها توسط طرفین قرارداد ایجاد می‌شود. در این دعاوی اگر محل وقوع تهران باشد مراجعه به وکیل دعاوی ملکی تهران ضروری است.

مواردی مانند التزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و فسخ قرارداد، الزام به صورت مجلس تفکیکی، الزام به پایان کار و مشابه آن در این دسته قرار می‌گیرند.وکیل تضمینی ملک با دانستن قوانین و موارد فوق به طرح اقامه دعوای حقوقی اقدام می‌نماید. قانونگذار برای هریک از موارد دعوای حقوقی، مجازات مشخصی تعیین کرده؛ لذا حکم با استناد به قوانین موجود صادر می‌شود.

  • دعاوی ملکی کیفری

در دعاوی ملکی کیفری قاضی پرونده با بررسی وضعیت پرونده و تخلفات صورت گرفته نسبت به صدور رای اقدام می‌کند. با مشاوره رایگان وکیل ملکی به راحتی نوع پرونده خود را مشخص می کنیم.

وکیل دعاوی ملکی با تشخیص اینکه مشکل بوجود آمده حقوقی و یا کیفری است ،اقدام به طرح اقامه دعوای حقوقی و یا کیفری می‌نماید. در برخی موارد افراد ناآگاه موارد دعوای کیفری را حقوقی تشخیص می دهند. یا در دادگاه حقوقی اقدام به طرح دعوی می‌نمایند که تنها موجب اتلاف وقت و هزینه موکل می‌شود.

یک وکیل دعاوی ملکی کاربلد با علم بر تمام موارد حقوقی ملکی نسبت به طرح اقامه دعوای صحیح اقدام و با دانش و تجربه خود به بهترین وجه ممکن از حق موکل خود دفاع می‌کند.

خدمات وکیل ملکی

انواع خدمات وکیل ملکی

انواع خدمات وکیل ملکی خوب تهران و شهرستان

وکیل دادگستری تهران علاوه بر طرح اقامه دعوی در موارد بروز مشکل، خدمات مشاوره حقوقی ارائه می‌دهد. در تمام مراحل معاملات ملکی از ابتدای تصمیم به خرید ملک تا بعد از انتقال سند رسمی به نام خریدار، می‌توان از خدمات مشاوره حقوقی بهره‌مند شد. یکی از مهمترین وظایف وکیل ملکی، تنظیم یک قرارداد فروش یا مبایعه‌نامه کامل و بر طبق موازین حقوقی است.

تمام موارد حقوقی اعم از زمان پرداخت وجه، چگونگی پرداخت وجه، زمان تحویل ملک، زمان تخلیه ملک، زمان انتقال سند رسمی در دفترخانه، روش تسویه حساب وجه معامله، پرداخت خسارت هریک از طرفین در صورت عدم اجرای تعهدات، قوانین مربوط به فسخ قرارداد و بسیاری از موارد دیگر باید در قرارداد فروش منظور گردد.

مشاوره رایگان وکیل ملکی در تعیین موضوع اصلی ملکمان ضروری است.داشتن یک قرارداد فروش کامل و معتبر می‌تواند از بسیاری از مشکلات احتمالی آینده جلوگیری کند. در هنگام انتقال رسمی سند نیز در صورت وجود مشکل می‌توان از خدمات مشاوره وکیل دعاوی ملکی برخوردار شد.

مشاوره رایگان وکیل ملکی /چطور وکیل ملکی خوب پیدا کنم؟

قبل از یافتن یک وکیل دادگستری تهران یا شهرستان دارای مجوز رسمی کانون وکلا تهران باید به چند نکته دقت کرد. اول اینکه وکیل خوب ملکی باید تسلط و سابقه کافی در انجام دعاوی ملکی داشته باشد. توانایی طرح اقامه دعوی و استناد به قوانین مربوطه جهت احقاق حقوق موکل بسیار مهم است.

داشتن پرونده‌های حقوقی موفق و رضایت موکلان پیشین نیز جنبه دیگری است که می‌توان به آن استناد کرد. یکی از روش‌های پیداکردن وکیل دعاوی ملکی خبره مراجعه به دفاتر مشاور املاک معتبر و مدرن است. معمولا در این دفاتر مشاوره رایگان وکیل ملکی در جلسه اول برای معارفه و راهنمایی اولیه انجام می گیرد.

این دفاتر دارای تعداد زیادی پرونده های ملکی و تیم حقوقی بوده و از تبحر و سابقه کافی در امور ملکی برخوردار هستند.

 

مشاوره رایگان وکیل ملکی

نحوه تعیین حق الوکاله وکیل ملکی

هزینه وکیل دعاوی ملکی

نحوه تعیین حق الوکاله وکیل ملکی به این صورت محاسبه می شود. ابتدا باید بیان کنیم چیزی که در نگاه نخست اولویت دارد، توافق بین وکیل ملکی و موکل است و میزان حق‌الوکاله می‌تواند در اینجا بیشتر و یا حتی کمتر از تعرفه‌ای باشد که وجود دارد.

برای انتخاب یک وکیل اگر فقط به دنبال وکیل ملکی ارزان باشیم اشتباه است. مشاوره رایگان وکیل ملکی  هم که در برخی سایت ها مشاهده می کنید ممکن است تله و فریب باشد . اگر متناسب با نوع پرونده وکیل دعاوی ملکی با تجربه انتخاب نکنیم متضرر می شویم.

هزینه وکیل دعاوی ملکی متخصص می‌تواند براساس سختی و پیچیدگی پرونده تغییر کند. هرچقدر یک پرونده از پیچیدگی بیشتری برخوردار باشد، وکیل ملکی در این مورد دستمزد بیشتری طلب می‌کند. همچنین تجربه و مهارت وکیل در خصوص دعاوی ملکی می‌تواند بر روی میزان دستمزدش تأثیر زیادی بگذارد.

ارزش ملک نیز در تعیین هزینه حق الوکاله موثر است.

 چقدر طول میکشد یک پرونده ملکی به نتیجه برسد

کلیه دعاوی ملکی و حل مسائل مربوط به آن توسط وکیل دادگستری متخصص دارای مدت زمان مشخص نمی‌باشد، بنابراین نمی‌توان از قبل تعیین کرد که هرکدام از دعاوی ملکی چه مدت زمانی را طی خواهد کرد.

برای یافتن وکیل متخصص دعاوی ملکی مراجعه به یک دفتر معتبر وکلا مثل گروه وکلای صبا و استفاده از مشاوره رایگان وکیل ملکی برای شروع کار بسیار لازم و ضروری است. همچنین با استفاده از مهارت‌های خود روند دادرسی دعاوی ملکی را در زمان مناسب به سرانجام برساند تا موجب اطاله روند دادرسی نشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *