بلاگ

سریع ترین راه مهاجرت به امریکا از رویا تاواقعیت|5راه سریع مهاجرت

آسان ترین راه مهاجرت

سریع ترین راه مهاجرت به امریکا و ساکن شدن در آن ممکن است برای برخی افراد به صورت یک رویا باشد .اما چطور می توان آن را محقق کرد.همانطور که مثلا برای دعاوی ملکی در تهران ، وکیل ملکی تهران می گیریم یا در قم از  وکیل قم استفاده می کنیم .برای مهاجرت نیز از وکیل مهاجرتی استفاده می کنیم تا با صرفه جویی در هزینه و زمان ، به موفقیت پروندمان نیز امیدوارتر باشم.

شرایط و هزینه های مهاجرت به آمریکا

باید دقت کنید که انتخاب یک وکیل خبره و مجرب در زمینه مهاجرت بسیار می تواند به شما کمک کننده باشد. برای مهاجرت به کشور دیگر بسیار مهم است که قوانین مربوط به آن کشور را بدانیم . وکیل مهاجرتی وکیلی است که از کلیه قوانین حاکم بر کشور های دیگر اطلاعات دارد. همچنین نسبت به تغییر قوانین و میزان موفقیت یک نفر برای مهاجرت آشناست.

 

ارزان ترین راه مهاجرت به امریکا | مشورت با وکیل مهاجرت به آمریکا

زمانی که شما قصد مهاجرت به کشور آمریکا را دارید ، تنها دنبالآسان ترین راه مهاجرت به امریکا بودن کافی نیست. موفقیت شما تا میزان زیادی به توانایی و تخصص وکیل تان بستگی دارد . بدون تردید گرفتن مشاوره از یک وکیل خوب می تواند هزینه های جانبی شما را کمتر و وقت شما را کمتر تلف کنند.

یک وکیل خوب و با تجربه باید از قوانین و مقررات کامل کشور مقصد آگاهی داشته باشد و فرایند مهاجرت را آسان نماید . همچنین اگر شما جزء افراد معمولی باشید که بدون هیچ امتیازی قصد مهاجرت دارند . نیاز به پرونده قوی و محکمی دارید که آن را می توانید با کمک یک وکیل تکمیل نمایید.

سریع ترین راه مهاجرت به امریکا

بهترین راه مهاجرت به امریکا

یک وکیل مهاجرت چه ویژگی خاصی دارد

اگر تمایل دارید به کشوری مثل آمریکا مهاجرت نمایید و دوست دارید از یک وکیل مشاوره بگیرید . و یا بخشی از فعالیت های مهاجرتی خود را به وکیلی بسپارید، باید بدانید که هر وکیل توانایی به نتیجه رساندن پرونده شما را ندارد .و اگر با عجله و بی دقت وکیلی را انتخاب نمایید ، ممکن است هزینه زیادی را از دست بدهید و موفق هم نشوید.

بنابراین یک وکیل مهاجرتی آمریکا باید هم بسیار مسئولیت پذیر باشد . و هم نسبت به قوانین و مقررات جدید آن کشور آگاه باشد . برای پرونده‌های مشابه مهاجرت سابقه درخشانی داشته باشد.

انواع مهاجرت

سریع ترین راه مهاجرت به امریکا در انواع مختلفی تقاضا می شود و هر فرد با توجه به شرایطی که دارد ، ممکن است درخواست یک نوع ویزا و مهاجرت را داشته باشد .برخی از انواع ویزا و مهاجرت عبارتند از:

 • گرفتن پناهندگی
 • گرفتن تابعیت
 • دفاع از تبعید
 • مهاجرت به تبعیت خانواده
 • مهاجرت به تبعیت شغل
 • ویزا برای سرمایه گذاری
 • وغیره

مشاوره با یک وکیل مهاجرتی چه مزیت هایی دارد

مهاجرت به کشورهای مختلف با هم تفاوت دارد چرا که قوانین کشورها متفاوت است. برای افرادی که آگاه نیستند احتمال شکست بسیار بالاست . یک وکیل در این زمینه می تواند کمک های زیر را به شما ارائه دهد:

 • آشنایی با قوانین و مقررات مهاجرتی آنها
 • آشنایی با قوانین که به تازگی تغییر یافته اند در کشور آمریکا
 • پیدا کردن مناسبترین و بهترین روش برای مهاجرت شما با توجه به شرایطتان
 • رساندن پرونده شما به نتیجه موفق به کمترین زمان
 • شناسایی عواملی که باعث ریجکت شدن شما می‌شود و از بین بردن آن

  بهترین و سریع ترین راه مهاجرت به امریکا

  انواع مهاجرت

 • رفع هرگونه ریجکت شدن در پرونده شما
 • از همه مهمتر آشنایی با هزینه‌های زندگی و شرایط زندگی و انتخاب شغل در کشور آمریکا

آیا برای مهاجرت حتما لازم است که وکیل مهاجرتی داشته باشیم

در پاسخ باید گفت : که خیر . داشتن یک وکیل مهاجرتی امری واجب نیست . فرایند مهاجرت شما را راحت‌تر می‌کند و ریسک ریجکت شدن در پرونده شما را کاهش میدهد. بنابراین بهتر است قبل از اقدام حداقل در حد چند جلسه با یک فرد خبره که قبلاً پرونده های زیادی را به صورت موفق پشت سر گذاشته است ،مشورت کنید.

تا مراحل و شرایط لازم و احتمال موفقیت مان را بررسی کنیم . برای مثال برای افراد نخبه گرفتن ویزای تحصیلی ممکن است تا یک سال به طول بیانجامد . اما همین فرد بخواهد از طریق ازدواج با فردی که ویزای آمریکا دارد اقدام کند ممکن است تا ۴ سال دریافت ویزا برایش به طول بیانجامد.

بنابراین با آگاهی کامل از فرایندی که باید طی کنیم تا موفقیت مان سریع تر و بهتر پیش رود. در وقت و هزینه مان صرفه جویی می شود. ممکن است سوال شود آیا با انتخاب وکیل باز هم امکان ریجکت شدن ویزای وجود دارد ؟ در پاسخ باید گفت بله انتخاب وکیل موجب ۱۰۰ درصد به نتیجه رسیدن شما نمی شود . ولی فقط امر دریافت ویزای شما را تسهیل نموده و احتمال شکست آن را پایین می آورد.

آیا میتوان گرفتن ویزای مهاجرتی را به وکلای خود آمریکا بسپاریم

در پاسخ باید گفت : بله . این کار شدنی است در صورتی که با وکلای خوب آمریکا آشنا باشید . می توانید با پرداخت حق الزحمه آنها که مبلغ بالایی نیز می باشد.

آسان ترین و سریع ترین راه مهاجرت به امریکا

سریع ترین راه مهاجرت به امریکا

امر مهاجرت کردن و صادر شدن ویزای خود را به وکلای مهاجرت در ایالت کالیفرنیا ایالات آنجلس بسپارید. که معمولاً سریع ترین راه مهاجرت به امریکا را با توجه به شرایط و ضوابط پیشنهاد می دهند . البته باید گفت که وکلای مهاجرت به آمریکا در تهران نیز خدمات مشابه همان ها را ارائه می دهند.

بهترین روش های گرفتن اقامت در آمریکا

پیش از آنکه در رابطه با گرفتن اقامت در آمریکا تحقیق کنید بهتر است مفهوم چند اصطلاح را خوب بدانید:

 • ویزا در آمریکا: ویزا به مجوز می گویند که به شما این اجازه را می دهد که وارد کشور آمریکا شوید . این ویزا به صورت یک برچسب بر روی پاسپورت شما چسبیده می شود.

 

 • مفهوم اقامت در کشور آمریکا: وقتی که یک نگهبان مرزی ویزای شما را کنترل می کند و به شما اجازه می دهد که به کشور آمریکا وارد شوید .در این صورت شما اجازه اقامت کردن در آن کشور را دارید . اما این اقامت می تواند زمان دار باشد یعنی محدود به زمان کوتاهی باشد. که به آناقامت موقت می گویند .
 • که اقامت می تواند طولانی تر باشد و یا قابل تمدید باشد که با آن اقامت دائم می گویند.وقت شما اقامت یک کشور را دریافت می نمایید پاسپورت آن کشور را نخواهید داشت و با پاسپورت اصلی خودتان و اجازه اقامت در کشورهای دیگر زندگی می کند.

گرین کارت آمریکا چیست؟

مفهوم گرین کارت به معنی چیست ؟ این که شما مجوز اقامت نمودند به صورت دائم را در کشور آمریکا دارید . گرین کارت به صورت فیزیکی کارتی است که وقتی آن را دریافت نمایید. اجازه دارید به صورت همیشگی در کشور آمریکا زندگی کنید .گرین کارت ممکن است تاریخ انقضا داشته باشد .معمولاً اعتبار ۱۰ ساله دارد اما بعد از تمام شدن اعتبار آن قابل تمدید است.

بهترین و سریع ترین راه مهاجرت به امریکا

چطور سیتیزن امریکا شوم

پاسپورت کشور آمریکا و یا شهروندی و یا سیتیزن

اگر گرین کارت کشور آمریکا را داشته باشید و یا مجوز اقامت دائم و پنج سال از آن بگذرد . می توانید برای گرفتن حق سیتیزن آمریکا درخواست بدهید. اگر شهروند شوید و تقاضای شما مورد پذیرش قرار گیرد T پاسپورت آمریکایی برای شما صادر می شود. وقتی که پاسپورت آمریکا گرفتید و سیتیزن آن کشور شدید ، می توانید از تمام حقوقی که یک شهروند آمریکایی دارد دارا شوید .

و به کشورهایی که  در آن ها از امریکا  ویزا آزاد است مسافرت کنید. البته باید بدانید که وقتی شما سیتیزن کشور آمریکا می شوید باید کلیه قوانین و مقررات مربوط به آن کشور را نیز رعایت کنید .برای مثال اگر جنگی رخ دهد باید به عنوان سرباز در آن جنگ شرکت کنیدحتی علیه کشور خودتان.

حق الزحمه مشاوره با یک وکیل مهاجرتی آمریکا چه میزان می باشد؟

میزان حق الزحمه یک وکیل مهاجرت آمریکا معمولاً ما بین ۱۵۰ دلار تا ۴۰۰ دلار در ساعت است .معمولا افرادی که قصد مهاجرت دارند در وهله اول یک مشورت اولیه با وکیل مهاجرت را باید داشته باشند.  تا بدانند که شرایط و ضوابط که باید طی کند چگونه است. مبلغ حق الزحمه وکیل مهاجرتی یکی از موضوعاتی است که موجب می‌شود خیلی افراد به سراغ آنها نیایند.

و خود شخصاً کارهای مهاجرت را پیگیری کنند .اما در این شرایط ریسک برای عدم موفقیت افراد بسیار بالا میرود . همچنین متقاضی ممکن است هزینه های زیادی را صرف کند. چرا که بدلیل نبودن سفارت در ایران ، مصاحبه ها و بررسی مدارک در کشور های همسایه اتفاق میافتد و به دلیل نا آگاهی از قوانین و ضوابط لازم ، بارها و بارها مجبور به رفت و آمد شود.

 

البته لازم به ذکر است که دستمزد یک وکیل در زمینه مهاجرت با توجه به سابقه و تجربه او و میزان پرونده های موفقش مشخص میشود و نمی توان به صورت دقیق مبلغ آن را مشخص نمود.

 

آسان ترین روش ها و راه مهاجرت به امریکا

آسان ترین راه مهاجرت به امریکا

چطور می توانم اقامت کشور آمریکا بگیرم

از نخستین ویژگی ها و شرایط برای رفتن به کشور آمریکا و گرفتن اقامت دریافت ویزا می باشد . در کشور آمریکا به طور کلی دو نوع ویزا صادر میشود که خود نیز تقسیم‌بندی‌های دیگری دارند:

 • دسته اول ویزای مهاجرت می باشد که با این ویزا می توانید وقتی که وارد کشور آمریکا شدید گرین کارت دریافت نمایید.
 • دست دوم ویزاهای غیر مهاجرتی می باشند. این ویزاها به نوعی اقامت موقت در این کشور هستند مانند ویزای تحصیلی در این روزها اگر حتی به شما اجازه کار در آمریکا داده شود اقامتتان موقت است البته راه هایی وجود دارد که می توان آن را تبدیل به اقامت دائم نمود.

چگونه سیتیزن امریکا شوم

گرفتن یکی از راه های مهاجرت به آمریکا می توانید وارد کشور آمریکا شوید، گرین کارت دریافت کنید . و سپس نسبت به دریافت اقامت دائم اقدام نمایید. گرفتن اقامت دائم با هر نوع ویزای امکان پذیر است . اما ممکن از زمان بر باشد و نیاز به تغییر ویزای شما داشته باشد.

برای رفتن به کشور آمریکا روش های زیادی وجود دارد. ما در اینجا ما روش هایی را بیان می‌کنیم که سریع ترین راه مهاجرت به امریکا بوده و برای ایرانیان قابل دستیابی است. انواع ویزا های مهاجرتی در کشور آمریکا :

 • ویزای خانوادگی و ازدواج
 • ویزای نامزدی
 • ویزا از نوع سرمایه گذاری در کشور آمریکا
 • ویزا مخصوص نخبگان دانشگاهی
 • ویزا مخصوص تخصص و مهارت های خاص افراد
 • ویزای لاتاری گرین کارت
 • ویزا با استفاده از لاتاری آسان ترین و ارزانترین راه برای رفتن به آمریکا

با توجه به تنوع نژاد در آمریکا ، برای حضور افراد مختلف در کشور آمریکا ویزایی تحت عنوان لاتاری تعبیه شده است .

آسان ترین راه مهاجرت به امریکا

آسان ترین راه مهاجرت به امریکا

که یکی از راحت ترین و ارزانترین روش ها برای گرفتن اقامت در کشور آمریکاست. این برنامه لاتاری هر سال برگزار می شود . و اتفاقاً کشور ایران بیشترین سهمیه را برای ویزا دارد .

آسان ترین راه مهاجرت به امریکا در واقع همین راه است. برای ثبت نام در لاتاری حداقل مدرک دیپلم می باشد و حدود شش ماه بعد از تمام شدن مهلت ثبت نام قرعه کشی بین ثبت نام کنندگان انجام میشود. و تعدادی از افراد با قرعه کشی انتخاب می شوند. این افراد برنده می باشند .

افرادی که لاتاری را بردند ، بعد از انجام و دریافت مراحل ویزا می توانند وارد آمریکا شوند . ویزای لاتاری ویزای مهاجرتی می باشد . وقتی که وارد کشور آمریکا شدند می توانند کارت اقامت دائم دریافت کنند. افرادی که در لاتاری شرکت می کنند ، شانس مساوی برای برنده شدن دارند.

 • ویزای اعضای خانواده

این نیز یکی دیگر از سریع ترین راه مهاجرت به امریکا می باشد. اگر هر یک از اقوام شما در آمریکا زندگی کند و آنجا شهروند باشد. و یا یا گرین کارت داشته باشد. میتواند در صورت داشتن شرایط لازم ویزای خانوادگی را برای شما تقاضا دهد. این ویزا نیز از نوع مهاجرتی است. و افراد به محض ورود باید گرین کارت دریافت کنند.

مردی که در آمریکا زندگی می‌کند و شهروند است یا گرین کارت دارد. می تواند پدر ، مادر و برادر یا خواهر خود را مستقیم وارد کند. همچنین اگر پدر یا مادر شما شهروند باشند . و شما سنتان بیشتر از ۲۱ سال باشد و مجرد باشید می توانید درخواست دهید. و اگر فرزند شما شهروند آمریکاست .

 

<yoastmark class=

می توانید یک نوع دیگر از ویزا را به راحتی دریافت کنید.اما اگر زیر ۲۱ سال هستید و مجرد می باشید و پدر و مادر شما هرکدام گرین کارت آمریکا دارند . می توانند درخواست نوع دیگری از ویزا نمایید.

 

 • ویزای ازدواج

یکی دیگر از آسان ترین راه مهاجرت به امریکا  و دریافت اقامت دائم،  گرفتن ویزای ازدواج است . که آن نیز انواع مختلفی دارد:

 1. ازدواج با فردی که شهروند آمریکاست .در این صورت می توان به راحتی برای کشور آمریکا ویزا گرفت.
 2. ازدواج با فردی که در کشور آمریکا دارای گرین کارت میباشد. اما ممکن است زمان صدور ویزا برای  شما بیشتر از ویزای ازدواج یا شهروندی باشد.
 • ویزای نامزدی

در این ویزا فرد بنا دارد با ورود به کشور آمریکا با فردی از شهروندان آمریکا نامزد کنند. که در این صورت این ویزا صادر می شود.

 • ویزای سرمایه گذاری

  زمانی که یک فرد کارآفرین و موثر اقتصادی می‌خواهد کاری را در کشور خارجی شروع کنند نیز شامل ویزای نخبگان، ویزا های سرمایه گذاری و سایر ویزا های مشابه آن میشوند.

 • گرفتن اقامت با ویزای غیر مهاجرتی

وقتی افرادی شرایط دریافت ویزای مهاجرتی را ندارند نباید ناامید شوند . روش های دیگری وجود دارد که می توان با استفاده از ویزا های غیر مهاجرتی وارد کشور آمریکا شد.و با تبدیل ویزای خود اقامت دائم گرفت .

سخن پایانی

در حال حاضر با توجه به تحریم ها و سخت‌گیری‌های زیادی که پیش آمده . یکی از راحت ترین و سریع ترین راه مهاجرت به امریکا و دریافت ویزا بعد از لاتاری ، ویزای سرمایه گذاری و تحصیلی می باشد. مثلا شما در یکی از دانشگاه‌های آمریکا پس از فرستادن مدارک و شرایط لازم درخواست پذیرش می نماید . و اگر پذیرش گرفتید و مورد قبول قرار گرفت می توانید برای گرفتن ویزا اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *