بلاگ

بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهرانپارس | معرفی ویژگی ها

وکیل پایه یک دادگستری تهرانپارس

تهران از شهرهای بزرگ ایران و پایتخت ایران است. این شهر با شلوغی بیش از اندازه‌ای که دارد جزء کلان‌شهرها محسوب می‌شود. از این رو پرونده‌های مختلف حقوقی و کیفری در دادگاه‌ها و دفاتر حقوقی این استان در جریان است. افرادی که به دنبال وکیل تهرانی هستند گاهی به نتیجه خوب می‌رسند اما گاهی مجبور به گرفتن وکیلی می‌شوند که هیچ شناختی از تبحر و تجربه او ندارند. از آنجایی که وکیل باید حامی پرونده موکل خود باشد و تا پایان کار در جهت موفقیت آن تمام تلاش خود را بکند لازم است موکل شناخت کامل از او داشته باشد. همه روزه دادگاه‌های تهران مملو از آدم‌هایی است که به دنبال وکیل پایه 1 دادگستری تهران می‌گردند. منطقه تهرانپارس از این قاعده مستثنی نیست. وکیل پایه یک دادگستری تهرانپارس کسی است که تخصص و توانایی لازم را در زمینه پیشبرد پرونده‌های مختلف کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و… دارد. اگر شما هم ساکن منطقه تهرانپارس هستید و قصد گرفتن وکیل باتجربه و خبره را دارید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید : بهترین وکیل قم

وکیل کیست و وکالت چیست؟

وکیل کسی است که پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه و یا حوزه در رشته های مرتبط با حقوق، در آزمون وکلا مورد سنجش قرار می‌گیرد. او پس از گذراندن این آزمون در کانون وکلا و یا مرکز مشاوران قوه قضائیه وارد دوره کارآموزی می‌شود. دوره کارآموزی 2 ساله است. وکیل باید این دوره را زیر نظر وکیل سرپرست بگذراند. او بعد از دو سال دوره کارآموزی آزمون دیگری باید بدهد. سپس بعد از قبولی در این آزمون از طرف کانون وکلا پرونده وکالت پایه 1 دادگستری را دریافت می‌کند. وکیل پایه یک دادگستری تهرانپارس هم به همین ترتیب پروانه خود را دریافت کرده است. وکیل وظیفه دارد که تمام تلاش خود را بکند تا پرونده زیر دست خود را به نتیجه مطلوب برساند.

 

وکیل تهرانپارس

 

در قرن‌ها پیش در رم و یونان باستان کسانی بودند که وظیفه حل مشکلات مردم را داشتند. این افراد تمام تلاش خود را می‌کردند تا حق کسی زیر پا نشود. از آن زمان به بعد نقش وکیل برای حل مسائل و مشکلات کم‌کم شکل گرفت. وکالت در لغت به معنای اعتماد و واگذاری کاری به کسی است. وکالت در فقه و حقوق هم به معنای عقدی است که یکی از طرفین (موکل)، طرف دیگر (وکیل) را به عنوان نماینده خود برای انجام کاری قرار می‌دهد.

 

معرفی منطقه جغرافیایی تهرانپارس

تهران که یکی از کلانشهرهای ایران و پایتخت شلوغ ایران است از منطقه‌های مختلفی تشکیل شده است. یکی از قدیمی‌ترین مناطق آن منطقه تهران پارس است. این منطقه که در شرقی‌ترین قسمت تهران قرار دارد تاریخ جالبی دارد. در گذشته‌های دور یکی از ساکنان این منطقه به نام هرمز آرش به کمک مهندسان فرانسوی کار ساخت و ساز این منطقه را آغاز کرد. به همین خاطر اسم این منطقه را «تهران پاریس» گذاشتند. ساکنان منطقه تهران پارس در آن زمان آمریکایی‌های مقیم ایران و همچنین زرتشتیان بودند. البته مردم عادی هم در آنجا سکونت داشتند. این منطقه در حال حاضر منطقه 4 تهران است که از نظر جغرافیایی به دو دسته تهرانپارس شرقی و تهرانپارس غربی تقسیم شده است.

 

وکیل پایه یک دادگستری تهرانپارس

تهرانپارس وکیلان خوب و باتجربه‌ دارد که در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند. فعالیت این وکلا در زمینه‌های مختلف کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی، ملکی و… است. با اینکه مردم این منطقه ادعا دارند که تهرانپارس منطقه‌ای امن و از بهترین محله‌های تهران محسوب می‌شود اما مانند سایر مناطق تهران و ایران اتفاقات ناگوار هم در آن می‌افتد. دزدی، سرقت، مشکلات خانوادگی، ملکی، شرکتی و… از هیچ منطقه ای دور نیست. در منطقه تهران پارس هم پرونده‌های مختلف حقوقی و کیفری در زمینه های مختلف در جریان است. وکیل پایه یک دادگستری تهرانپارس با دقت و مهارتی که در کار خود دارد می‌تواند این پرونده‌ها را به سرانجام خوب برساند. انتخاب بهترین وکیل در منطقه‌ای خاص ممکن است کار سختی باشد اما با دانستن خصوصیات آن وکیل می‌توان بهتر به این وکیل دست پیدا کرد.

لیست وکلای  تهرانپارس را می‌توان از طریق سرچ در اینترنت و یا از طریق مراجعه به مراکز حقوقی آن منطقه پیدا کرد. وکلای مجرب در حوزه های مختلف در تهرانپارس فعالیت می‌کنند که می‌توانند کمک‌های ارزشمندی به شما بکنند. با راهنمایی و حمایت این دسته از عزیزان، مطمئن باشید که حقی از شما پایمال نخواهد شد و بهترین نتایج را در دادگاه خواهید گرفت. ابتدا با برقراری تماس و جستجوی شماره تلفن وکیل پایه 1 دادگستری مشاوره حقوقی دریافت کنید. پس از راهنمایی و گرفتن مشورت در زمینه مورد نظر خود، اقدام به بستن قرارداد با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهرانپارس کنید.

وکیل تهرانپارس

بهترین وکیل تهران پارس چه کسی است؟

از آنجایی که تعداد وکلا در کلانشهر تهران زیاد است پیدا کردن وکیل خوب و متبحر که تخصص بالایی در زمینه کاری خود داشته باشد کار سختی است. اما از آنجایی که بیشتر مردم تخصص لازم در زمینه حقوقی ندارند و برای پیگیری پرونده‌های حقوقی خود به مشکل می‌خورند حضور یک وکیل باتجربه برایشان ضروری است. پس خوب است با ویژگی‌های وکیل متخصص و کاربلد آشنا باشند تا بتوانند یک انتخاب درست از وکیل پرونده خود داشته باشند.

کسانی که در منطقه 4 تهران زندگی می‌کنند باید با ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهرانپارس آشنا باشند. این وکلا باید وکیل پایه 1 دادگستری باشند. در زمینه‌های مختلف ملکی، حقوقی، ثبتی، خانواده، کیفری و… تخصص داشته باشند. خدمات مشاوره حقوقی و وکالت را ارائه بدهند. و درصد موفقیت پرونده های محوله شده به آنها بالای 90 درصد باشد. این افراد قبل از جلسه دفاع باید پرونده را با دقت و حوصله مطالعه کنند تا از همه چیز آگاهی کامل پیدا کنند و بتوانند در جلسه دفاع با اعتماد به نفس بالا از موکل خود دفاع کنند. آنها باید مسائل حقوقی را برای موکل به زبان ساده بازگو نمایند، اگر شخص دچار سردرگمی است و ابهامی برایش در پرونده وجود دارد او را راهنمایی کنند و او را در جریان پرونده قرار دهند.

از ویژگی‌های اخلاقی وکیل پایه 1 دادگستری تهرانپارس موارد زیر را می‌توان نام برد:

  • بهترین وکیل تهرانپارس دارای معلومات و اطلاعات کافی در حوزه کاری خود است تا بتواند به موکل خود بهترین مشورت را بدهد.
  • او باید قابل اعتماد و محرم اسرار موکل خود باشد.
  • انسان محترمی باشد که به دیگران خصوصاً قاضی پرونده احترام بگذارد و فن بیان محترمانه ای داشته باشد.
  • فرد خوش قولی باشد که به وعده‌هایی که به موکل خود می دهد پایبند باشد و بتواند به آنها عمل کند.
  • اگر کاری را نمی‌تواند انجام بدهد و یا حتی کوچکترین شکی در انجام آن دارد مدعی انجام آن نشود.
  • روراست باشد و صادقانه با موکل خود مطالب را در میان بگذارد.

 

کلام آخر

در دنیای امروز مسائل حقوقی پیچیده شده است و نیاز به تخصص دارد. از این رو پیگیری پرونده‌های حقوقی کار هرکسی نیست. بنابراین برای پیش برد هر پرونده‌ای باید ابتدا دنبال یک وکیل باتجربه و خوب بود. مشاوره حقوقی از آنها گرفت و با یک وکیل خوب قرارداد بست. کسانی که در منطقه تهران پارس زندگی می‌کنند همانند دیگر مناطق تهران برای حل مشکلات و مسائل حقوقی خود وکیل خوب می‌خواهند. وکیل باتجربه و خبره در تهرانپارس زیاد است. اما پیدا کردن بهترین وکیل کار سختی است. بهتر است به ویژگی‌های یک وکیل خوب توجه داشته باشید و بر اساس آن به دنبال وکیل پایه یک دادگستری تهرانپارس بگردید.

 

1 دیدگاه در “بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهرانپارس | معرفی ویژگی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *